Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 391 ]  На страницу Пред.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 27  След.

Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 03 апр 2013 10:15 
Завсегдатай

Кайзер писал(а):
Булат писал(а):
Нехочу вступати ні з ким у дебати ,у кожного повинна бути своя думка,пропоную всім бажаючим осінню показати справжню універсальність ягдів на полюванні, зустріч і чай гарантую .

Дякую, за запрошення,але особисто мої собаки, нажаль універсальності показати не зможуть,
так як викоистовую я їх лише для полювання на лиса.Для полювань на птицю,маю лягаву собаку,на зайця маю естонських гончих.Взагалі вважаю універсальних собак не існує,в кожної породи існує своє призначення,робота яку вона виконує краще за решту.

А,посередня робота універсальної собаки естетичного задоволення мені не приносить.

висловив лише свою думку,нікого не хочу образити.

За универсальность не согласен. Читай стандарт ягдтерьера.

СообщениеДобавлено: 03 апр 2013 10:54 
Новичок

зорро писал(а):
Кайзер писал(а):
Булат писал(а):
Нехочу вступати ні з ким у дебати ,у кожного повинна бути своя думка,пропоную всім бажаючим осінню показати справжню універсальність ягдів на полюванні, зустріч і чай гарантую .

Дякую, за запрошення,але особисто мої собаки, нажаль універсальності показати не зможуть,
так як викоистовую я їх лише для полювання на лиса.Для полювань на птицю,маю лягаву собаку,на зайця маю естонських гончих.Взагалі вважаю універсальних собак не існує,в кожної породи існує своє призначення,робота яку вона виконує краще за решту.

А,посередня робота універсальної собаки естетичного задоволення мені не приносить.

висловив лише свою думку,нікого не хочу образити.

За универсальность не согласен. Читай стандарт ягдтерьера.

Я,думаю вам відомо чому німці в 1996р змінили стандарт,та вимоги до робочих якостей ягдів?. В нашій країні, таких причин(поки що) не має,тому ягдтерєр залишається в першу чергу норною собакою.Все рушту вважаю від лукавого :ps_ih:

СообщениеДобавлено: 03 апр 2013 11:18 
Новичок

В мене естонська гонча, час від часи заходить в боручі нори,але від того вона не стає для мене норною собакою.В товариша пойтнер прекрасно працював на полюванні по зайцю,і скільки власникові коштувало зусиль,відучити собаку від пагубної звички(слідової роботи).

Подобається вам універсальність? Заводьте,полюйте з ними,отримуйте задоволення.

В мене, особисто інші критерії до моїх собак.

СообщениеДобавлено: 03 апр 2013 12:06 
Завсегдатай

Почитайте здесь мнение эксперта еще в 1989 году
Просмотр ссылки доступен после Входа

СообщениеДобавлено: 03 апр 2013 13:09 
Новичок

зорро писал(а):

Я,цілком погоджуюся з думкою Шатунова В.родоначальники породи диктують умови і це є закономірність.Для того, щоб скадати конкуренцію, тим таки німцям,ми повинні грати за їхніми правилами.
Але мене як пересічного користувача даної породи,це мало хвилює.Племінною справою,я вважаю повинні займатися заводчики породи,а користувачі самі думаю визначаться яка собака і для чого їм ротрібна.

Мене в даний час влаштовують собаки які я маю,в подальшому хочу мати ще кращих.По цій причині відвідую массу кінологічних заходів,на даному етапі, ягдтерєр цікавить тільки як норна собака.
маю свою ШН,свого звіра,але періодично, разом з друзями їздимо за 150км на притравку до нормайстра, який досконало знає свою справу.

Кожен в цьому житті має займатися тим,в чому розуміється найкраще.Повірте таких людей у нас в даній породі не так вже й багато.

СообщениеДобавлено: 03 апр 2013 14:50 
Завсегдатай

Я,цілком погоджуюся з думкою Шатунова В.родоначальники породи диктують умови і це є закономірність.Для того, щоб скадати конкуренцію, тим таки німцям,ми повинні грати за їхніми правилами.
Але мене як пересічного користувача даної породи,це мало хвилює.Племінною справою,я вважаю повинні займатися заводчики породи,а користувачі самі думаю визначаться яка собака і для чого їм ротрібна.

С этим полностью согласен!

СообщениеДобавлено: 03 апр 2013 14:52 
Завсегдатай

Булат писал(а):

Рома куда ехать?
)))

СообщениеДобавлено: 03 апр 2013 19:27 
модератор

норчак писал(а):
Ну это общие фразы. Опишите один из способов. Для охотников эти знания будут не лишними.

З 2-3-х місячного віку при підході до борсука дати зрозуміти собаці що на нього прояв інтересу заборонений. Так само як і на курей, собак, котів. На лиса ж навпаки, підбадьорувати і заохочувати. Повторювати не менше одного разу в місяць. Перевірити поставивши, на шляху до лиса, клітку з борсуком. Якщо звертає увагу повторювати вправи частіше.

Цитата:
Здесь обратный вопрос.Как научить "бздевую" собаку, врожденно "бздевую", злобно работать по лисе и барсуку. А то на состязаниях очень много собак "подбздевает".
Владельцам будет интересно как лишить врожденную " бздевасть" у своей собаки и гарантировано достойно выступить?
При подборе щенка всегда смотрел на его предков. Если Ваш способ лишения "бздевости" мне понравится буду смотреть на владельцев, так как пойму что "бздевые" у плохих владельцев.

Я не навчаю пожежних собак. Пошукайте в неті як то роблять у спеців. Тим більше мені по барабану проблеми тих состязаній. Яка собака потрібна для полювання добре розповів той швед в ролику. А також показав суку яка, на його думку, не годиться для роботи бо дуже злобна. Порівняй із нашими. І побачиш що за нашими мірками та сука і до середньої злоби не дотягує.

То чому їм достатньо тої злоби а у нас її постійно не вистачає? В нас понти крутіші? Чи що? Може лиси суворіші?

А ще подивись як вони весь день тягають собак на повідках бо останні універсали. :-)

Не варто сприймати доброту за слабість, хамство за силу, а підлість за уміння жити.
Джейсон Стетхем

СообщениеДобавлено: 03 апр 2013 20:12 
модератор

зорро писал(а):

І що такого геніально нового сказав експерт? Розказав як у німців і як у Росії і порівняв?
А в кінці зробив висновок що ягду до лайки не дотягнути? А хіба ми самі цього не знаємо?

Читати стандарт? А стандарт вказує що ягд небезпечна для людей порода? Ні? А чому в переліку небезпечних порід собак, на Україні, він в тому списку, як і фокс?

А чи не наші "спеціалісти" постарались? Так, саме експерти, заводчики, кінологи. Ті що дають розумні поради та роблять висновки в статтях. :hi_hi_hi:

До речі, коротка історична довідка:

Цитата:
Опытные охотники и кинологи Рудольф Фрис, Вальтер Цангенберг и Карл-Эрих Грюневальд решили вывести чёрно-подпалую охотничью собаку, для охоты в норе.

То що там повинно бути в пріоритеті? :men:

Не варто сприймати доброту за слабість, хамство за силу, а підлість за уміння жити.
Джейсон Стетхем

СообщениеДобавлено: 03 апр 2013 20:34 
Старожил

курц писал(а):
То чому їм достатньо тої злоби а у нас її постійно не вистачає? В нас понти крутіші? Чи що? Може лиси суворіші?

Понты не причем.Вот только собаки там работают в искусственных норах,закопаных в угодьях.И их констукция позволяет выгнать лису,даже не вступая с ней в контакт.Зато какая была паника,когда лисица,после выстрела встретилась с собакой на входе норы.
В Польше охотились на натуральных норах,но при малейшем подозрении на проблему копали.
У нас лисы не суровее,но искуственных нор в угодьях нет,и не предвидится,копать нельзя,и если моя собака встретится в ходе норы с лисицей-я и не почешусь. :hi_hi_hi:
И что бы не чесаться щиток должен способствовать.

СообщениеДобавлено: 03 апр 2013 20:36 
Завсегдатай

В. ШАТУНОВ уже в 1989 году говорил и напоминал всем владельцам, что ягд, это универсальная порода, для использования на охоте. Его взгляды были уже передовыми. Понятно, что каждый подбирает себе питомца и использует по разному на охоте. Но я думаю, что каждый охотник будет рад, подачи утки с воды, работу по копыту, работе в норе. Мы же и любим ягда за его смелость, злобу к зверю, самоотдачу на охоте!

СообщениеДобавлено: 03 апр 2013 20:42 
Старожил

зорро писал(а):
В. ШАТУНОВ уже в 1989 году говорил и напоминал всем владельцам, что ягд, это универсальная порода, для использования на охоте. Его взгляды были уже передовыми. Понятно, что каждый подбирает себе питомца и использует по разному на охоте. Но я думаю, что каждый охотник будет рад, подачи утки с воды, работу по копыту, работе в норе. Мы же и любим ягда за его смелость, злобу к зверю, самоотдачу на охоте!

Шатунову не стоило никому ничего напоминать.Ягдов и без него использовали на разных охотах.Точно так же,как и остальных норных.
А Шатунову,в 1989 году,т.е. уже после запрета контакта в Германии,списывать у Муромцевой было не сложно-только слова местами поменять,а смысл оставить прежний.

СообщениеДобавлено: 03 апр 2013 20:45 
Завсегдатай

ЖеВеЛо писал(а):
зорро писал(а):

Шатунову не стоило никому ничего напоминать.Ягдов и без него использовали на разных охотах.Точно так же,как и остальных норных.
А Шатунову,в 1989 году,т.е. уже после запрета контакта в Германии,списывать у Муромцевой было не сложно-только слова местами поменять,а смысл оставить прежний.

С Вами спорить не могу, опыт и база знаний пока еще не та!

СообщениеДобавлено: 03 апр 2013 20:54 
Старожил

зорро писал(а):
С Вами спорить не могу, опыт и база знаний пока еще не та!

Спорить можно,иногда нужно.
P.S.Методы подготовки норных к разным охотам описаны примерно в то же время Р.Красула,в книге "Норные собаки".Рекомендую.

СообщениеДобавлено: 03 апр 2013 21:08 
Новичок

зорро писал(а):

Не хочу з вами сперечатися,як відомо у кожного своя правда.Порівняйте роботу по качці дратхаара чи курцхаара і ягдтерєра,а також на випробуваннях поставте однакові вимоги(я маю на увазі не клубні міроприємства).

Повернімося до родоначальників породи.Багато собак там залишилося з вродженим потаском звіра? .......

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 391 ]  На страницу Пред.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 27  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]