Новые поправки в закон об охоте согласно закона 6598 від 21.06.2017

Обсуждение факторов пагубно влияющих на животный мир, в том числе на объекты охоты.
Ответить
Аватара пользователя
Тимоша
Модератор
Сообщения: 4780
https://teleadreson.com/meble-oberski,radomsko,-ul-torowa-60a,-97-500-GnuKABp7igA.html
Стаж: 15 лет 9 месяцев
Откуда: Одесса
Контактная информация:

Новые поправки в закон об охоте согласно закона 6598 від 21.06.2017

Сообщение Тимоша »

Парни,
Новая законодательная инициатива КЕКЦа:
Проект вноситься
народними депутатами України
П.В. Дзюблик (посв. № 270)
І.П. Рибак (посв. № 400)
С.В. Валентиров (посв.№285)
А.Б. Дирів (посв. № 290)
О.А. Недава (посв. № 262)
В.В. Кривенко (посв. № 058)
Д.Б. Тимчук (посв. № 013)
М.О. Кадикало (посв. № 051)
І.В. Васюник (посв. № 017)
В.Є. Івченко (посв. № 214)
Є.В. Балицький (посв. № 261)
С.М. Сажко (посв. № 265)
О.В. Єднак (посв. № 144)
Д.В. Колєсніков (посв. № 180)
Р.С. Семенуха (посв. № 154)З А К О Н У К Р А Ї Н И
«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України
(щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу)»

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких Законів України:

1. У Законі України «Про тваринний світ» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2002, № 14, ст. 97 із наступними змінами):
1) В частині 5 статті 39 після слова «суден» додати слова «промислове рибальство».
2) В статтю 44 додати частину шосту наступного змісту: «Види тварин, які не занесені до Червоної книги України, але є рідкісними або такими, що перебувають під загрозою зникнення на території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, можуть заноситися до Переліку видів тварин, що підлягають охороні на цих територіях. Перелік та Положення про нього затверджуються Верховною Радою Автономної Республіки Крим, відповідними обласними, Київською та Севастопольською міськими радами.»

2. У Законі України «Про захист тварин від жорстокого поводження» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2006, № 27, ст. 230 із наступними змінами):
1) У статті 1:
а) викласти пункт одинадцятий у наступній редакції: «жорстоке поводження з тваринами - знущання над тваринами, в тому числі безпритульними, завдання побоїв або вчинення інших протиправних насильницьких дій, що завдали тварині фізичного болю, страждань, тілесних ушкоджень, каліцтва або призвели до загибелі, нацькування тварин одна на одну та інших тварин, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, проведення генетичних змін на тваринах, застосування до тварин фармакологічних та механічних засобів допінгу, залишення домашніх та сільськогосподарських тварин напризволяще, а також порушення правил поводження з тваринами, передбачених Законом України «Про захист тварин від жорстокого поводження»;».
б) додати пункт шістнадцятий наступного змісту: «каліцтво тварини – акт здійснення тілесного ушкодження, який призвів до зміни зовнішнього вигляду або завдав шкоди функціям живого організму;».
в) додати пункт сімнадцятий наступного змісту: «тілесне ушкодження - це порушення анатомічної цілості тканин, органів або їх функцій, що виникає як наслідок дії одного чи кількох зовнішніх ушкоджуючих факторів - фізичних, хімічних, біологічних.»
2) Статтю 16 та її назву викласти в наступній редакції:
«Стаття 16. Регулювання чисельності диких тварин, тварин, що не утримуються людиною, але перебувають в умовах, повністю або частково створюваних діяльністю людини та безпритульних тварин
Регулювання чисельності диких тварин, тварин, що не утримуються людиною, але перебувають в умовах, повністю або частково створюваних діяльністю людини та безпритульних тварин здійснюється методом біостерилізації з подальшою вакцинацією та кліпсуванням.»
3) У статті 17:
а) В абзаці п’ятому виключити слова «і тварин, що не утримуються людиною, але перебувають в умовах, повністю або частково створюваних діяльністю людини»
4) У статті 18:
а) У частині першій абзац четвертий викласти в наступній редакції: «нанесення побоїв, травм, отруєння тварин.».
5) У статті 20 :
а) В абзаці восьмому після слова «використання» додати слова «та утримання», а після «ведмедів» додати слова «, тхорів, борсуків, котів, собак».
б) додати абзац дев’ятий наступного змісту: «Забороняється використання тварин як мішені при навчанні у стрільбі або у змаганнях із стрільби.».
6) У статті 21:
а) додати частину четверту наступного змісту: «Стан здоров’я тварин у сучасных системах інтенсивних тваринницьких господарств, а також технічне обладнання даних господарств повинно перевірятися один раз у день.».
б) додати частину п’яту наступного змісту: «Умови використання тварин у сільському господарстві повинні відповідати їх фізіологічним, видовим та індивідуальним особливостям, а також задовольняти їх природні потреби в кормах, воді, сні, рухах, у природній активності та інші потреби.».
в) додати частину шосту наступного змісту: «Умови в приміщеннях для утримання тварин або на вигульних майданчиках, зокрема освітлення, температура, вологість, циркуляція повітря, вентиляція, концентрація газів і рівень шуму тощо мають відповідати їхнім фізіологічним і видовим потребам, чинним нормативно-правовим актам із зазначених питань.».
г) додати частину восьму наступного змісту: «Забороняється:
використання для роботи хворих або недогодованих тварин;
використання при роботі з тваринами спорядження та інших засобів, які можуть призвести до травмування, каліцтва або загибелі тварин;
утримувати тварин в приміщеннях, де проводиться забій тварин, або де знаходяться туші забитих тварин;
проводити забій тварин до втрати ними свідомості.».
д) додати частину десяту наступного змісту: «При проведенні таврування, біркування, знероження та кастрації застосовуються методи знеболювання.».
7) У статті 22:
а) додати частину другу наступного змісту: «Забороняється: бити, вбивати (за виключенням випадків, коли тварини створюють реальну загрозу для життя або здоров’я людей), отруювати чи калічити домашню тварину; залишати домашню тварину без догляду; дарувати домашніх тварин як призи, нагороди чи премії; спричиняти для домашньої тварини непотрібного болю, страждання або пригнічення; дресирувати тварин у спосіб, який завдає шкоди здоров’ю тварини та ії загальному станові; умертвляти тварин шляхом утоплення, задушення, використання речовин, які призводять до отруєння, електричного струму.»;
б) додати частину третю наступного змісту: «Забороняється жебракування з домашніми тваринами.»
8) У статті 23:
а) в назві статті 23 після слів «поводження з» додати слова «безпритульними тваринами та».
б) в частині першій після слів «Регулювання чисельності» додати слова «безпритульних тварин та».
в) в частині другій абзаці другому після слова «володільцям» додати слова «або іншим особам під опіку;».
г) додати частину п’яту наступного змісту: «Забороняється бити, вбивати (за виключенням випадків, коли тварини створюють реальну загрозу для життя або здоров’я людей), отруювати чи калічити безпритульних тварин.».
д) додати частину шосту наступного змісту: «Забороняється жебракування з безпритульними тваринами».
9) У статті 24:
а) назву статті викласти в наступній редакції: «Вилов та тимчасова ізоляція безпритульних домашніх тварин».
б) в частині першій після слова «вилову,» додати слова «крім кліпсованих безпритульних тварин».
в) в частині п’ятій слова «ізоляції собак, котів та інших домашніх тварин» замінити словами «ізоляції безпритульних тварин».
г) в частині п’ятій слова «Вилов собак, котів та інших домашніх тварин» замінити словами «Вилов безпритульних тварин».
д) частину шосту викласти в наступній редакції: «Вилов безпритульних тварин, як правило, проводиться із 5-ї до 7-ї години або після 20-ї години (влітку - після 22-ї години)».
є) частину сьому викласти в наступній редакції: «Виловлені безпритульні домашні тварини протягом семи днів з дня їх вилову можуть утримуватися на карантинних майданчиках служби або підприємства, що здійснює вилов, і повертаються власникам або особам які здійснюють їх опіку із дозволу ветеринарної установи після пред’явлення реєстраційного посвідчення та оплати вартості витрат на вилов і утримання.
Також вони можуть бути передані притулкам для тварин чи громадським організаціям, статутною метою яких є захист тварин від жорстокого поводження.»
ж) частину восьму виключити.
10) У статті 25:
а) додати у частину четверту абзац четвертий наступного змісту: «використовувати електрошок, вогонь, гострі предмети, голодування, нанесення ударів.».
б) додати частину восьму наступного змісту: «Забороняється використовувати в цирках виступи з тваринами з використанням вогню.».
в) додати частину дев’яту наступного змісту: «Забороняється утримувати диких тварин у громадських місцях, де це заборонено відповідними правилами та нормами».
г) додати частину десяту наступного змісту: «В населених пунктах забороняється жебракування з тваринами, а також надавати фотопослуги з дикими тваринами крім зоопарків, цирків та дельфінаріїв.».
д) додати частину одинадцяту наступного змісту :«Зоопарки, цирки та дельфінарії повинні мати один день на тиждень, коли тварини відпочивають від виступів, дресирування.».
е) додати частину дванадцяту наступного змісту: «Забороняється оприлюднення (публікації з описом, візуально чи аудіо демонстрації) вбивства тварини та його пропаганди чи реклами.».
11) У статті 32:
а) додати частину другу наступного змісту: «Органи Національної поліції в порядку, встановленому Кодексом України про адміністративні правопорушення складають протоколи за фактами правопорушень, передбачених ст.89 цього Кодексу, здійснюють провадження у справах про адміністративні правопорушення, приймають рішення про застосування адміністративних стягнень та забезпечують їх виконання.»
У зв’язку з цим частину другу вважати відповідно частиною третьою.

3. У Кодексі України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984, додаток до № 51, ст.1122 (із наступними змінами):
1) У статті 5 додати частину третю наступного змісту: «Обласні, Київська та Севастопольські міські ради затверджують відповідно до законодавства Перелік видів тварин та рослин, які підлягають особливій охороні на території області, міст Києва та Севастополя та Положення про нього, за порушення яких адміністративну відповідальність передбачено статтями 88-1, 90 цього Кодексу».
2) В статті 88-1:
а) частину другу вважати частиною третьою;
б) додати частину другу наступного змісту «Ті самі дії, вчинені щодо об’єктів тваринного або рослинного світу, що підлягають охороні на території Австономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, -
тягнуть за собою накладення штрафу від ста до ста п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу.»
в) в частині третій слова «Ті самі дії» замінити словами «Дії, передбачені частиною першою цієї статті».
3) Статтю 89 та її назву викласти в наступній редакції:
«Стаття 89. Жорстоке поводження з тваринами, порушення правил поводження з тваринами
1. Жорстоке поводження з тваринами – знущання над тваринами, в тому числі безпритульними, завдання побоїв або вчинення інших протиправних насильницьких дій, що завдали тварині фізичного болю, страждань і не спричинили тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі, залишення сільськогосподарських та домашніх тварин напризволяще, у тому числі порушення правил поводження з тваринами, передбачених Законом України “Про захист тварин від жорстокого поводження”, -
тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з
конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.
2. Ті самі діяння, вчинені стосовно двох і більше тварин, або групою осіб, або особою, яку протягом року піддано адміністративному стягненню за такі порушення, -
тягнуть за собою накладання штрафу від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.».
Частину третю цієї статті виключити.
4) У статті 90:
а) Дати нову назву статті: «Порушення вимог щодо охорони видів тварин і рослин, занесених до Червоної книги України, або які охороняються відповідно до міжнародних договорів України, або відповідно до Переліків видів тварин і рослин, які підлягають охороні на території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя».
б) В абзаці першому частині першій після слов «книги України» додати слова» «, або які охороняються відповідно до міжнародних договорів України, або відповідно до Переліків видів тварин і рослин, які підлягають охороні на території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя,».
5) Статтю 154 викласти в наступній редакції:
«Тримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними правилами, чи незареєстрованих собак, або приведення в громадські місця, або вигулювання собак без повідків і намордників (крім собак, у реєстраційних свідоцтвах на яких зроблено спеціальну відмітку) чи в невідведених для цього місцях, або продаж тварин у невідведених для цього місцях, визначених правилами утримання домашніх тварин, які установлюються органами місцевого –
тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від п′ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від сімдесяти до ста двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Ті самі дії, що спричинили заподіяння шкоди здоров'ю людей або їх майну, а так само повторне протягом року вчинення порушення з числа передбачених частиною першою цієї статті -
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.».
6) У статті 222:
в частині першій після слова «частина перша статті 44,» виключити слова «стаття 89,».
7) У статті 242-1
в частині першій після слів «статтями 86-1, 87,» виключити слова «статтею 89 (щодо диких тварин),»
8) У статті 255:
а) в абзаці першому пункту першого частини першої цифри «89» замінити цифрами та словами «стаття 89 (щодо домашніх, безпритульних та сільськогосподарських тварин),».
б) в абзаці двадцять дев’ятому пункту першого частини першої після цифр «88-2,» додати цифри «89,».
в) абзац четвертий пункту дев’ятого частини першої викласти в наступній редакції: «громадський інспектор з охорони довкілля (частина друга та четверта статті 85, статті 85-1, 88-1, стаття ст.89 ( щодо диких тварин), статті 90, 91);»
г) в пункті сьомому частини другої виключити слова та цифри «стаття 89 (щодо диких тварин),» та після слів «частина перша і третя статті 85, статті» додати цифри «87,»
9) Додати статтю 265-3 наступного змісту:
«Стаття 2653. Тимчасове вилучення тварини
У разі наявності підстав вважати, що власником тварини вчинено порушення, передбачене статтею 89, цього Кодексу, та за наявності підстав вважати, що подальше перебування тварини у власника створює загрозу для її життя чи здоров’я, працівник Національної поліції під час складання протоколу про адміністративне правопорушення тимчасово вилучає тварину до набрання законної сили рішенням суду у справі про адміністративне правопорушення. Про тимчасове вилучення тварини робиться запис у протоколі про адміністративне правопорушення.
У випадку, якщо судом не прийнято рішення щодо конфіскації тварини, особа має право звернутися за отриманням вилученої тварини. Таке звернення особи є обов'язковим для його виконання.
Під час тимчасового вилучення тварини працівник Національної поліції зобов’язаний забезпечити передачу тварини у притулок для тварин або громадській організації, статутною метою якої є захист тварин від жорстокого поводження.»

4. У Кримінальному Кодексі України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2001, № 25-26, ст.131 із наступними змінами):
1) У статті 248:
а) у частині першій після слів «трьох років» додати слова «з конфіскацією знарядь, засобів полювання і всього добутого».
б) у частині другій після слів «самий строк» додати «з конфіскацією знарядь, засобів полювання і всього добутого».
2) У статті 249:
а) у частині першій після слів «трьох років» додати слова «з конфіскацією знарядь, засобів промислу і всього добутого».
б) у частині другій після слів «самий строк» додати «з конфіскацією знарядь, засобів промислу і всього добутого».
3) Статтю 299 та її назву викласти в наступній редакції:
«Стаття 299. Жорстоке поводження з тваринами
1. Жорстоке поводження з твариною, що відноситься до хребетних, в тому числі безпритульними, що призвело до тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибел твариниі, а також нацькування тварин одна на одну чи на інших тварин, насильницькі дії у відношенні тварини, спрямовані на задоволення статевої пристрасті, публічні заклики до вчинення діянь, які мають ознаки жорстокого поводження з тваринами, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій,
- караються позбавленням волі на строк від двох до трьох років з конфіскацією тварин або без такої.
2. Ті самі дії, вчинені у присутності малолітнього чи неповнолітнього,
- караються позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років з конфіскацією тварин, або без такої.
3. Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені з особливою жорстокістю, або щодо двох і більше тварин, або повторно, або групою осіб, -
караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з конфіскацією тварин, або без такої.»

5. У Кримінальному процесуальному кодексі України:
1) У статті 242:
а) в пункті першому частини другої після слів «причин смерті» додати слова «(у тому числі причин смерті тварини)».

6. У Лісовому кодексі України:
1) У статті 85:
пункт 5 викласти в новій редакції:
«забезпечення середовищ існування та розмноження в лісах рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, занесених до Червоної книги України, відбувається згідно Положення про охоронні зони в лісах навколо середовищ існування та розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, яке затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища.»

7. У Законі України «Про національну поліцію»:
1) У статті 23:
а) додати пункт 27 наступного змісту: «у межах своєї компетенції, визначеної законодавством, здійснює контроль за дотриманням вимог в сфері захисту тварин від жорстокого поводження.»

8. У Законі України «Про мисливське господарство та полювання» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2000, № 18, ст. 132 із наступними змінами):
1) В пункті 8 статті 20 Закону після слова «тварин» додати кому та наступні слова:
«а саме, занесених в Червону книгу України , до Списку II Бернської Конвенції (Конвенції про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі), а також в перелік видів тварин, які підлягають особливій охороні на території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя;».
9) У статті 33:
а) У частині першій слова «бродячих собак і котів,» виключити.
б) У частині другій замість слів «перелічених тварин» додати слова «сірих ворон».
в) У статтю 33 додати частину третю наступного змісту «Відлов та тимчасова ізоляція безпритульних домашніх тварин в мисливських угіддях здійснюється у відповідності до вимог Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження».

9. У Законі України «Про Червону книгу України»
1) У статтю 11 додати частину восьму наступного змісту «Охорона в лісах середовищ існування та розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, занесених до Червоної книги України, відбувається згідно Положення про охоронні зони в лісах навколо середовищ існування та розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, яке затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища.».
II. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
2. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом:
1) забезпечити прийняття нормативно-правових актів, передбачених цим Законом;
2) привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
3) забезпечити приведення нормативно-правових актів міністерств та інших центральних-органів виконавчої влади у відповідність із цим Законом.


Голова
Верховної Ради України А. Парубій
Сейчас статья 33 выглядит так:
Стаття 33. Відстріл та відлов хижих та шкідливих тварин,
добування мисливських тварин для наукових цілей,
переселення в нові місця перебування

Відстріл та відлов вовків, бродячих собак і котів, сірих
ворон здійснюються мисливцями під час полювання на інші види
мисливських тварин.
{ Частина перша статті 33 із змінами, внесеними згідно із Законами
N 1827-VI ( 1827-17 ) від 21.01.2010, N 323-VIII ( 323-19 ) від
09.04.2015 }

Відстріл та відлов перелічених тварин, а також вовка і лисиці
не в мисливський сезон або в заборонених для полювання місцях
здійснюються мисливцями за дозволом центрального органу виконавчої
влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та
мисливського господарства, а в межах територій та об'єктів
природно-заповідного фонду - за дозволом обласних, Київської,
Севастопольської міських державних адміністрацій, за письмовою
заявою користувача мисливських угідь.
{ Частина друга статті 33 із змінами, внесеними згідно із Законом
N 5462-VI ( 5462-17 ) від 16.10.2012 }

Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну
політику у сфері лісового та мисливського господарства, і
користувачі мисливських угідь можуть безоплатно забезпечувати
мисливців, які добувають зазначених тварин, набоями та іншим
необхідним спорядженням.
{ Частина третя статті 33 із змінами, внесеними згідно із Законами
N 5462-VI ( 5462-17 ) від 16.10.2012, N 323-VIII ( 323-19 ) від
09.04.2015 }

Добування вовків, лисиць, єнотовидних собак, бродячих собак і
котів, сірих ворон належить до службових обов'язків працівників,
уповноважених здійснювати охорону мисливських угідь, і
здійснюється без спеціального на це дозволу протягом року.
{ Частина четверта статті 33 із змінами, внесеними згідно із
Законами N 1827-VI ( 1827-17 ) від 21.01.2010, N 322-VIII
( 322-19 ) від 09.04.2015, N 323-VIII ( 323-19 ) від 09.04.2015 }


{ Частину п'яту статті 33 виключено на підставі Закону
N 1827-VI ( 1827-17 ) від 21.01.2010 }


Добування мисливських тварин для наукових цілей, переселення
в нові місця перебування, а також збирання пташиних яєць
здійснюються протягом року за дозволами центрального органу
виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у
сфері охорони навколишнього природного середовища, які видаються у
встановленому ним порядку.
{ Частина шоста статті 33 із змінами, внесеними згідно із Законами
N 1827-VI ( 1827-17 ) від 21.01.2010, N 5462-VI ( 5462-17 ) від
16.10.2012 }
Аватара пользователя
Тимоша
Модератор
Сообщения: 4780
Стаж: 15 лет 9 месяцев
Откуда: Одесса
Контактная информация:

Новые поправки в закон об охоте согласно закона 6598 від 21.06.2017

Сообщение Тимоша »

Таким образом в угодиях охотники обязаны стаю бродячих собак отловить, накормить и в приют отвезти.

Чтобы там их стерилизовали, поставили клипсы в уши и обратно в угодия выпустили!!!

Как это написано в Законе о жестоком обращении с животными...
Аватара пользователя
Andrewabin
Завсегдатай
Сообщения: 908
Стаж: 9 лет 10 месяцев
Откуда: Кривой Рог
Контактная информация:

Новые поправки в закон об охоте согласно закона 6598 від 21.06.2017

Сообщение Andrewabin »

я не понял, это его хотелка или уже принято?
ТОЗ-Б к.16 1956г.в.
Автор и владелец канала ютуб "На привале"
Пресс-секретарь Криворожской межрайонной организации УООР
Вальдшнепов в 2019 добыто: 6
Аватара пользователя
Andrewabin
Завсегдатай
Сообщения: 908
Стаж: 9 лет 10 месяцев
Откуда: Кривой Рог
Контактная информация:

Новые поправки в закон об охоте согласно закона 6598 від 21.06.2017

Сообщение Andrewabin »

он вообще ебанулся??? или на выборы идет?
ТОЗ-Б к.16 1956г.в.
Автор и владелец канала ютуб "На привале"
Пресс-секретарь Криворожской межрайонной организации УООР
Вальдшнепов в 2019 добыто: 6
Аватара пользователя
Andrewabin
Завсегдатай
Сообщения: 908
Стаж: 9 лет 10 месяцев
Откуда: Кривой Рог
Контактная информация:

Новые поправки в закон об охоте согласно закона 6598 від 21.06.2017

Сообщение Andrewabin »

Тимоша писал(а):Таким образом в угодиях охотники обязаны стаю бродячих собак отловить, накормить и в приют отвезти.

Чтобы там их стерилизовали, поставили клипсы в уши и обратно в угодия выпустили!!!

Как это написано в Законе о жестоком обращении с животными...
Тимоха, дай, пожалуйста ссылку на законопроект или хотя бы его номер.
ТОЗ-Б к.16 1956г.в.
Автор и владелец канала ютуб "На привале"
Пресс-секретарь Криворожской межрайонной организации УООР
Вальдшнепов в 2019 добыто: 6
Аватара пользователя
Andrewabin
Завсегдатай
Сообщения: 908
Стаж: 9 лет 10 месяцев
Откуда: Кривой Рог
Контактная информация:

Новые поправки в закон об охоте согласно закона 6598 від 21.06.2017

Сообщение Andrewabin »

ТОЗ-Б к.16 1956г.в.
Автор и владелец канала ютуб "На привале"
Пресс-секретарь Криворожской межрайонной организации УООР
Вальдшнепов в 2019 добыто: 6
Аватара пользователя
Тимоша
Модератор
Сообщения: 4780
Стаж: 15 лет 9 месяцев
Откуда: Одесса
Контактная информация:

Новые поправки в закон об охоте согласно закона 6598 від 21.06.2017

Сообщение Тимоша »

Andrewabin писал(а):этот? http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 3511=62062
Да.
СерыйБус
Новичок
Сообщения: 176
Стаж: 5 лет 11 месяцев
Откуда: Львов

Новые поправки в закон об охоте согласно закона 6598 від 21.06.2017

Сообщение СерыйБус »

Во Льв.обь.на угодьях УООР отстреляли собаку,точнее стрплял сам егерь или кто он там по погонам со значком,нарисовался господар и накатал заяву.Суд накатал штраф егерю в 17штук и постановил комперсировать збытки.Все просто,господар плелся сзади за собакой и та была в поле його зору.
Сейчас за законом про выявленную псину нужно повидомлять власныка угидь,а он принимает решение.Типа как по лисице,нибы и есть разрешение к отстрелу при наличии от трелки на другие виды дичи,но в установленные сроки по лисе,а вот про собак в приказе ничерта не написано,то и стрелять по умолчанию нельзя. Как с лебедем не краснокнижным,он и не запрещён,его нет в запрете,но и в приказе разрешения нету,а ведь знаюьт,что его итак нельзя.Нарисуется контролер угодий и предьявит за псинку,мол грохнул-закопай,а то вон грибники малолетние видели как дядя с ружья псинку завалил,а то уже не админка,а криминаль!
И вообще,это обязанности власныкив угидь,а не охотника-у вас в приказе и отстрелке что написано,то и добывайте,ну а хотите псину-то вперед,вместе с кабанами и зайцами,бо они тоже вред труженникам села приносят немалый,если правда это не селяне свиней и кроликов на попастись выпустили.Думаю,что сарказм вы оцените правильно.
Аватара пользователя
Oлег FED
Завсегдатай
Сообщения: 727
Стаж: 9 лет 1 месяц
Откуда: Запорізька обл.

Новые поправки в закон об охоте согласно закона 6598 від 21.06.2017

Сообщение Oлег FED »

Тимоша писал(а):Таким образом в угодиях охотники обязаны стаю бродячих собак отловить, накормить и в приют отвезти.

Чтобы там их стерилизовали, поставили клипсы в уши и обратно в угодия выпустили!!!

Как это написано в Законе о жестоком обращении с животными...
В начале 1934 года Гитлер распорядился о создании указа, который ограничивал охоту; Министерство торговли и занятости опубликовало указ 3 июля того же года. 1 июля 1935 года был принят «Закон рейха об охране природы». ;;-)))
Все складніше чим здається.
Аватара пользователя
Тимоша
Модератор
Сообщения: 4780
Стаж: 15 лет 9 месяцев
Откуда: Одесса
Контактная информация:

Новые поправки в закон об охоте согласно закона 6598 від 21.06.2017

Сообщение Тимоша »

Вітаю Шановне Панство з маленькою перемогою - борейківські хотєлки не прошли:
КЕКЦ
20 ноября в 20:06 ·
6598 погиб, но мы продолжаем бороться

Уважаемые коллеги, как вы знаете, сегодня наш зоозащитный законопроект № 6598 пал жертвой политических коллизий.Фракции Тимошенко, Ляшко и ОПблок не голосовали ( они блокировали все законы)
Но мы не должны опускать руки. Лоббистская работа предполагает и поражения, а не только победы в виде принятия законов. Народный депутат и главный автор законопроекта Павел Дзюблик собирается переименовать 6598 и регистрировать законопроект под новым номером. И это правильно, ибо Рада еще будет работать год. Поможем П. Дзюблику в лоббировании этого законопроекта. Шансы провести законопроект в первом чтении есть.Ну а самое главное- мы сформировали хорошую боеспособную команду, законопроект получил высокий авторитет в зоозащитной среде и среди чиновников, мы получили лоббистский опыт работы, разработали хороший и очень важный законопроект, раскрутили собственную страничку в Инете.
Поэтому будем продолжать работать. Как только П.Дзюблик зарегистрирует законопроект под новым номером, начнем его раскручивать. Так что коллеги, нос не вешаем, а продолжаем работать.Спасибо всем, кто был с нами, кто поддерживал 6598. Наше дело правое, мы вместе и мы победим!
Король умер, да здравствует король!


С ув, Вл.Борейко
Запам*ятайте прізвище депутанга Павла Дзюблика, суб’єкт висування – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ".
Romster
Новичок
Сообщения: 380
Стаж: 5 лет 7 месяцев
Откуда: Бориспільський р-н

Новые поправки в закон об охоте согласно закона 6598 від 21.06.2017

Сообщение Romster »

"собирается переименовать 6598 и регистрировать законопроект под новым номером"
який карколомний трюк :du_ma_et:
Ответить

Вернуться в «Экологические проблемы и природоохранные мероприятия»