продано

Ответить
Аноним.
Завсегдатай
https://teleadreson.com/meble-oberski,radomsko,-ul-torowa-60a,-97-500-GnuKABp7igA.html

продано

Сообщение Аноним. »

Продано
Последний раз редактировалось Аноним. 29 окт 2020 13:40, всего редактировалось 3 раза.
Бучак
Завсегдатай

Комбінована BRNO ZH 7х65R-12/70

Сообщение Бучак »

Комбинашка с дефектами? У самого BRNO, но в другом калибре. Цена просто смешная, да еще в таком калибре. Тем более. что к ней и гладкие стволы не проблема. Эти комбинашки уж куда лучше Сабатти (тут же продается), тем более русских поделок. Извините, просто не понятно.
Аноним.
Завсегдатай

Сообщение Аноним. »

Та ніяких там дефектів. Робоча зброя, не дівчинка, звісно, все ж таки 20 років пропрацювала. Стволи - дзеркало. Повні замки - ніяких шатів. Ще й везуча і попадуча на полюванні ;-)
Гладкі стволи в мене теж є - буду продавати окремо після продажу самої комбінахи.
Як надумаєте свою продавати - подивитесь яка їй реальна ціна. У перекупів по $1200 вони то є, але ніхто не купляє за такі гроші.
Бучак
Завсегдатай

Сообщение Бучак »

То хай беруть Сабатті за 1500 $, а ще краще- Тайгу, ИЖ 94 і так далі. Те, що їй 20 років гіршою її не робить, з огляду на новітні технології алюмінієвих ствольних коробок, то треба ще подумати при цих калібрах. Плюс гладкі стволи-що ще треба? В мене 30-06х12, нарізний (з шнеллером) пристріляний під коліматор і оптику. З оптикою 100 м - хвилина, ніяких затворів, ніяких смикань, ніяких крутих приспособ для чистки (стволи хромовані, вороніння рідне-на совість) ніяких кейсів для перевозки. Надвое - в рюкзак і вперед - а там, як пощастить. Ну це вже схоже на рекламу...перепрошую. Просто з моїх пяти стволів-60% (мінус пернаті, та й то іноді буває) в роботі комбінашка. Жаль немає гладких (BRNO 802). Тому свою, найближчим часом продавати не надумаю.
Ответить

Вернуться в «Комбинированное»