Броня, наша, крепка і зуби, наші, бистрі.... )))))

курц
Модератор
https://teleadreson.com/meble-oberski,radomsko,-ul-torowa-60a,-97-500-GnuKABp7igA.html
Стаж: 13 лет 3 месяца

Сообщение курц »

Varjag2 писал(а):Хватав і тягнув, як без щитка, так і з ним.
Пасть в пасть Азарт, принаймні на штучній, ніколи не брав - лише горло. Можливо, це лис його брав пасть в пасть, - не знаю.
Тягав пес лиса по декілька хвилин до чергового відриву, коли знову починав віддавати голос.
Просто зуби чомусь втрачав лише з щитком.
Саша, в мене при полюванні з конкретним кобелем зі щитком досвід негативний.
Можливо, це співпадіння.
Ну так на штучці є вдосталь місця щоб взяти за горло. В природній же брав за що дістав.
Усі храпачі\тягачі на полюванні без зубів. Хіба ти не знав цього?
Щиток ні майстерності, ні клепки, не добавляє.
І, навіть біль від наклепаної морди манеру роботи не змінить. Адже зуби виривати теж болить, так? А воно все одно тащить і не кидає...

Не бачу я тут залежності від щитка. Так само як би сука, із щитком, погуляла б з бобиком. :men:
Не варто сприймати доброту за слабість, хамство за силу, а підлість за уміння жити.
Джейсон Стетхем
Бой
Постоялец
Стаж: 11 лет 2 месяца

Сообщение Бой »

Бой писал(а):Тут багато писали про броню та борсука,цього року кобель три рази попав на борю по лису працює хватками на борсука не пускав.Перший раз без броні втрата верхнього різця,дальше лікарняний.Потім ще два рази в броні,щиток зцарапаний кігтями останього разу трохи погнутий,морда ціла,тільки маленький розріз на носі знизу коло ноздрі.Девайс працює.
Ось і вчетверте втрапили на борсука виставлю фото щитка.Після бою пес цілий тільки під оком знизу трохи натер,резинка лопла знизу пройшло три дні і ми завтра знов на нори.А що було б якби та тваринка попала в пса,а не бляху?
Вложения
10965560_794444340626694_579805777_n.jpg
10965488_794443813960080_1488035537_n.jpg
robingad
Новичок
Стаж: 12 лет 7 месяцев
Контактная информация:

Сообщение robingad »

Бой писал(а):
Бой писал(а):Тут багато писали про броню та борсука,цього року кобель три рази попав на борю по лису працює хватками на борсука не пускав.Перший раз без броні втрата верхнього різця,дальше лікарняний.Потім ще два рази в броні,щиток зцарапаний кігтями останього разу трохи погнутий,морда ціла,тільки маленький розріз на носі знизу коло ноздрі.Девайс працює.
Ось і вчетверте втрапили на борсука виставлю фото щитка.Після бою пес цілий тільки під оком знизу трохи натер,резинка лопла знизу пройшло три дні і ми завтра знов на нори.А що було б якби та тваринка попала в пса,а не бляху?

Изображение

Изображение
Здивувало! Ігор,яка товщина бляхи!?
Нас було трое- я , Іван і фіра німців ! Іван кинув гранату,,, нас лишилось двое,,,
Бой
Постоялец

Сообщение Бой »

Привіт Славік звичайна цинкова, з підвіконика
Антилис
Новичок
Стаж: 5 лет 3 месяца

Сообщение Антилис »

Класний винахід, розумне рішення! Автору респект( правда не знаю що то таке :hi_hi_hi: ) і уважуха ( тобто повага) :co_ol: :-ok-: :a_g_a: .
Курц як завжди молоток! Про собаку турбується і голова варить. Як моя буде в норі працювати обовязково візьму на озброєння.
А тим веліким охотнікам що на охоту собаці вдягають слюнявчика з купляними медалями і тим мясникам що собака в них це розхідний матеріал ( тим що зустріли цю новацію в штики) я побажав би хоч би раз хочби у ві сні опинитися на місці їхнього собаки.
Ніби все, класний смайлик , полетіли :gv: :-):
майор1383
Новичок
Стаж: 8 лет 4 месяца

Сообщение майор1383 »

Антилис писал(а):Класний винахід, розумне рішення! Автору респект( правда не знаю що то таке :hi_hi_hi: ) і уважуха ( тобто повага) :co_ol: :-ok-: :a_g_a: .
Курц як завжди молоток! Про собаку турбується і голова варить. Як моя буде в норі працювати обовязково візьму на озброєння.
А тим веліким охотнікам що на охоту собаці вдягають слюнявчика з купляними медалями і тим мясникам що собака в них це розхідний матеріал ( тим що зустріли цю новацію в штики) я побажав би хоч би раз хочби у ві сні опинитися на місці їхнього собаки.
Колега!!! Подскажи где можно купить "медальку", мне много не надо; 1,2- мне хватит... Так что бы к вязке допустили. :men:
майор1383
Новичок
Стаж: 8 лет 4 месяца

Сообщение майор1383 »

майор1383 писал(а):
Антилис писал(а):Класний винахід, розумне рішення! Автору респект( правда не знаю що то таке :hi_hi_hi: ) і уважуха ( тобто повага) :co_ol: :-ok-: :a_g_a: .
Колега!!! Подскажи где можно купить "медальку", мне много не надо; 1,2- мне хватит... Так что бы к вязке допустили. :men:
И как воспитать собаку что бы она не была расходным материалом. Или где такую можно купить. Я куплю за любые деньги и ещё клиентов подгоню, есть много желающих... :smu:sche_nie:
fass
Новичок
Стаж: 10 лет 4 месяца

Сообщение fass »

Хлопці, що ви курите )))))))) :-) :-) :gv:
Romster
Новичок
Стаж: 5 лет 10 месяцев

Сообщение Romster »

майор1383 писал(а): мне много не надо; 1,2- мне хватит... Так что бы к вязке допустили. :men:
это ж где такие критерии допуска практикуются ? :ni_zia: :-)
Майор, вместо ответа удели время на почитать правила оценивания рабочих качеств и за допуск к племенной деятельности поинтересуйся.

... иначе эту тему посетит ... :pa_la_ch:
Varjag2
Постоялец
Стаж: 11 лет 3 месяца

Сообщение Varjag2 »

Як моя буде в норі працювавти" - тоді, шановний Антилис, поділишся власним досвідом.

А Курц справді придумав непогану річ, яка, нажаль, підходить не усім собакам. ІМХО.
Buhag mod. AE, 1958 г.в. (12 кал.), Beretta Al 391 Light (12 кал.); Иж-57 Ш, 1957 г.в. (16 кал.), ТОЗ-34Р, 1971 г. (12 кал.)
ягдтерьеры: Azart Agnys Tei, Майбах, Нельсон.
Бой
Постоялец

Сообщение Бой »

Вельшів стараюся без броні в ПН не пускати,а от ГШТ кобеля без броні,вона йому скоріше буде мішати чим допомагати.Робить із напором і частими відходами,якщо лис ходить переслідує,тільки сів тисне добре,но не довго часто виходить заходить іншими віднорками.Майже завжди цілий,не рахуючи відкушеного кінчика хвоста борсуком.Лис спід нього виходить часто.
Антилис
Новичок
Стаж: 5 лет 3 месяца

Сообщение Антилис »

Товариш Майор медалів ніколи не купував і не продавав ні собакам ні собі.
Як виховати собаку? Спочатку її треба полюбить вкласти в неї душу і весь свій час. А купити за любиє деньгі Ви думаю зможите хіба що красиву собачку з медальками . Жоден Мисливець не продасть не за які дєньги собаку яку виховав з рукавички і виростив з неї друга і помічника.
"Varjag2" який досвід цікавить? Про рваних собак на морді яких не має живого місця? Чи про їх господарів які не можуть нахвалитися роботою цих собак?
І я не стверджую що щиток потрібний для всих собак! Я не є мислвцем сугубо з норними собаками на норах. Мої собаки для мене є універсальними і працюють скрізь і в воді і на норі і в очеретах. Десь краще десь гірше і більш за все робота собаки залежить від господаря. Єдина вимога до моїх собак - вони повинні працювати по крові і не залишати жодного підранка. Я маю особисту і не змінну думку що будь яка собака навіть дворова яка працює по крові має право бути на полюванні. І рахую що було б правильним заборонити полювання без таких собак. Я розумію що зараз полетить каміння в мій город тому стосовно цього питання я залишаюсь при своїй думці і не веду більше ніяких дебатів. З повагою. :mi_ga_et:
Varjag2
Постоялец
Стаж: 11 лет 3 месяца

Сообщение Varjag2 »

Нічого, колись і у Вас будуть не дворові собаки.
Дасть Бог, теж буде кого хвалити.
Бувайте здорові!
Buhag mod. AE, 1958 г.в. (12 кал.), Beretta Al 391 Light (12 кал.); Иж-57 Ш, 1957 г.в. (16 кал.), ТОЗ-34Р, 1971 г. (12 кал.)
ягдтерьеры: Azart Agnys Tei, Майбах, Нельсон.
TSV_81
Новичок
Стаж: 10 лет 9 месяцев

Сообщение TSV_81 »

У нас в этом году первый сезон, суке 1,5 года. Отец держал норных, друзья держут очень давно и я не по наслышке знаю что такое разбитая собака! Давно искал такую защиту! Вот случайно нашол эту тему и могу сказать очень впечатлило! Спасибо "Курцу" за его "шедевр"!!! Обязательно выложу отчеты.

P.S. Всем удачных охот в наступающем сезоне по пуху!!!
«Охотника поймет лишь тот, кто сам прошел неоднократно, надежды полный путь туда и горемычный путь обратно» Остап Вишня
дуплет
Новичок
Стаж: 10 лет 4 месяца

Сообщение дуплет »

Побував в гостях у Саши, заодно і побачив як працює Вакса зі щитком на морді.
Девайс дійсно потрібний для собак які працюють в тісному контакті з лисом.
В результаті на першій одноходовій норі Вакса буквально за одну хвилину розмінявшись з лисом вигнала під постріл, я навіть не очікував такої швидкої роботи на одноходовці. :co_ol:
IMG_20170128_095701.jpg
IMG_20170128_095628.jpg
На другій норі був здоровий лисовин який за відсутності броні добряче накидавби собаці, але щиток в подряпинах а собачка ціла і готова далі полювати.
IMG_20170128_112906.jpg
IMG_20170128_113033.jpg
До цьго я полював на норі з ягдами, але ті собаки зачувши звіра ставали практично не керованими. На повідку біля нори візжали і тихо чекати не підшумівши лиса було не просто.
Вакса повна протилежність, слухняність просто неймовірна підзивається з нори без проблем не візжить, на кінець можна спокійно сфотографувати.
Не знаю, що це виховання чи гени, а мабуть усе разом.
Саша дякую за гостинність а Ваксі за гарну роботу і нові враження від полювання на норі з ягдом. :-): :co_ol:
Ответить

Вернуться в «Норные»