Важливо. Щось нове може бути для власників зброї.

Консультируем и консультируемся. Юридические вопросы/ответы об охоте, а так же об оружии.
Правила форума
консультировать по юридическим вопросам имеют право только те участники конференции которые являются дипломированными квалифицированными юристами и специалистами в области права.
по требованию администрации форума консультант обязан предоставить фото-копию документа подтверждающую его квалификацию.
Ответить
Sarmat
Старожил
https://teleadreson.com/meble-oberski,radomsko,-ul-torowa-60a,-97-500-GnuKABp7igA.html
Стаж: 12 лет 3 месяца
Благодарил (а): 2 раза
Контактная информация:

Важливо. Щось нове може бути для власників зброї.

Сообщение Sarmat »

Изображение
Androsh
Завсегдатай
Стаж: 5 лет 5 месяцев

Важливо. Щось нове може бути для власникыв зброї.

Сообщение Androsh »

I що тут "нове"?
Сделайте ее (винтовку) частью себя, и вы окажетесь в ином слое человеческого общества. Джефф Купер (с)
Sarmat
Старожил
Контактная информация:

Сообщение Sarmat »

Androsh писал(а):I що тут "нове"?
Ти вважаєш що закон про зброю в нас в Україні досконалий ??? Ятак не вважаю.
Гриценко був автором закону про відміну техогляду автомобілів .Я вважаю що перерегістрацію зброї кожні 2 роки теж потрібно відмінити ,і також підтримую дозвіл на володіння короткоствольною зброєю. Ти проти ?
Будем слухати про що вони домовляться ,мені цікаво ... Якщо тобі ні -можеш не дивитись..
Трансляція онлайн буде тут
Androsh
Завсегдатай
Стаж: 5 лет 5 месяцев

Сообщение Androsh »

Sarmat писал(а):
Гриценко був автором закону про відміну техогляду автомобілів .Я вважаю що перерегістрацію зброї кожні 2 роки теж потрібно відмінити ,і також підтримую дозвіл на володіння короткоствольною зброєю. Ти проти ?
Ти, пане агітаторе, хоч би трохи вивчив питання, про яке постиш на форумах. Закону про зброю в Україні взвгалі немає, а перерегістрація зброї потрібна раз на три роки, а не на два, як ти пишеш. І посада Президента взагалі не відноситься до законодавчої влади, закони не приймає.
Сделайте ее (винтовку) частью себя, и вы окажетесь в ином слое человеческого общества. Джефф Купер (с)
Sarmat
Старожил
Контактная информация:

Сообщение Sarmat »

Androsh писал(а):
Sarmat писал(а):
Ти, пане агітаторе, хоч би трохи вивчив питання, про яке постиш на форумах. Закону про зброю в Україні взвгалі немає, а перерегістрація зброї потрібна раз на три роки, а не на два, як ти пишеш. І посада Президента взагалі не відноситься до законодавчої влади, закони не приймає.
Визнаю що в спішкі помилився з строком перерегістрації . Маю сам 5 одиниць мисливської зброї . Я не приховую що пыдтримую Гриценка як кандидата в президенти. Тільки при чому тут це ? Президент не приймає закони ,але має законодавчу ініціативу. Що до закону про зброю дійсно немає , я вважаю що він повинен бути . Ти проти ? Якщо так -поясни свою позицію...
CheshireCat
Новичок
Стаж: 4 года 1 месяц

Сообщение CheshireCat »

Androsh писал(а): І посада Президента взагалі не відноситься до законодавчої влади, закони не приймає.
Де-юре – так.
Де-факто – все у нас по-іншому.

Президент часто ініціює заонопроекти і вони приймаються.
Бобёр
Постоялец
Стаж: 6 лет 10 месяцев
Благодарил (а): 12 раз

Сообщение Бобёр »

Президент и кандидат в президенты, это как закон и инициатива. :hi_hi_hi:
Чем дальше в лес, тем ближе вылез
Ответить

Вернуться в «Право, законы, консультации»