Ситуація в Україні (частина 2)

общие вопросы
Ira
Старожил
https://teleadreson.com/meble-oberski,radomsko,-ul-torowa-60a,-97-500-GnuKABp7igA.html
Стаж: 15 лет 7 месяцев

Ситуація в Україні (частина 2)

Сообщение Ira »

Розділив теми
попередня частина:
situaciya-ukraine-t82357-7485.html
збережена для нащадків, закрита для листування, доступна для читання.
з повагою Biny.

ruse chat ruse chat писал(а): І живодерів серед наших мисливців повно ! Тому що в мисливці вступає практично кожен , хто хоче. Це не елітний прошарок суспільства , як на Звході , а просто масовий рух. Я особисто всі ініціатиаи Борейко підтримую.
А ще мені смішно , коли про нього говорять " він нічого або мало що робить" , наче він державний службовець на зарплаті від нас... Борейко діє на громадських засадах . Кожен з нас , хто хоче його покритикувати , хай спочатку порівняє його з самим собою на тему "що я сам персонально зробив для еклогії , адже я такий самo громадський діяч"...
итак, свидетели пришествия.Ваш выход. Я до сих пор колеблюсь в однозначном выводе. Ну вы то точно уверены.
ruse chat ruse chat
Старожил
Стаж: 3 года 9 месяцев

Ситуация в Украине.

Сообщение ruse chat ruse chat »

Особисто мені дуже подобається безвіз ( це на агітація за Порошенко ).

Дуже зручно , особливо для експромтних поїздок. Звичайно , що і по шенгенськи візам їздили , але там були деякі складнощі: візу потрібно було оформляти заздалегіть , збирати документи , тиждень або більше чекати відповіді і бути без паспорта ; якщо віза , наприклад , німецька , то якось дивно було прилетіти перший раз в Грецію по ній ... І таке інше.

Зараз нічого цього немає. Ті дурні кацапи лементували , аж піна з них йшла , на своїх пропагандон-шоу , що цей безвіз не безвіз , що на кордонах буде страшний контроль , перевірятимуть гроші , запрошення , проживання , мету приїзду , медстрахування і ще багато чого - отже нам стало гірше...

Найбільше , на мій погляд , дерли горло про це на такому їх шоу, де ведучі типові русские люді ( один "узкоглазый" , а друга могла б у дитячому театрі удмуртську білку грати без гриму)...

І всі ті дурні росіяни првторювали це за своїми головними бандерлогами слово в слово...

Там у них є один такий мікрофорум ( я його називаю чашкою Петрі і спостерігаю , на скільки багато гною виросте у них в головах ) , а на тому форумі єврей Александр , який на диво дуже дурний , хоча і єврей - він всі фейки з інтернету повторює ( я його називаю Баба Шура за це ) , так він так , бідолашний , роозпинався , що безвіз це не безвіз , аж наче головою бився об стіл , розбризкуючи ті інтернет-помиї із своєї тарілки...

До чого це я ?..

До того , що у серпні літав до Парижу. Вперше по безвізу з біометричним паспортом - взагалі нічого не спитали , просто приклали документ до скануючого пристрою , поставили штамп - і це все. Так всьому літаку.

Хоча б , якби і спитали , то абсолютно нічого страшного теж , адже хто дурний поїде в іншу країну без ночівлі і грошей ?

Трохи квитки в серпні дорогуваті , може якісь лоукости прийдуть , то буде взагалі легко поїхати . Як до Полтави...

І дуже зручно від самої думки , що сьогодні ввечері вирішив в будь-яку країну Шенгену , а завтра вже й полетів !...

То вони від заздрощів гавкають.
беловодчанин
Старожил
Стаж: 9 лет 9 месяцев

Ситуация в Украине.

Сообщение беловодчанин »

Это как же нужно было бандеровцам -фашистам запугать людей. Марш в Краматорске на день независимости
Мы хотим жить. Наши соседи хотят видеть нас мёртвыми. Это оставляет не слишком много пространства для компромисса.

Голда Меир
Ira
Старожил

Ситуация в Украине.

Сообщение Ira »

ruse chat ruse chat писал(а):Особисто мені дуже подобається безвіз ( це на агітація за Порошенко ).

Дуже зручно , особливо для експромтних поїздок.

До чого це я ?..

До того , що у серпні літав до Парижу. Вперше по безвізу з біометричним паспортом - взагалі нічого не спитали , просто приклали документ до скануючого пристрою , поставили штамп - і це все. Так всьому літаку.

Хоча б , якби і спитали , то абсолютно нічого страшного теж , адже хто дурний поїде в іншу країну без ночівлі і грошей ?

Трохи квитки в серпні дорогуваті , може якісь лоукости прийдуть , то буде взагалі легко поїхати . Як до Полтави...

І дуже зручно від самої думки , що сьогодні ввечері вирішив в будь-яку країну Шенгену , а завтра вже й полетів !...

Видно, у Вас есть свои способы легко по безвизу летать-бац, решил, полетел. У меня коллега по безвизу к подруге в Испанию полетела отдохнуть- так и требовали обратный билет предоставить, и наличие минимальной суммы денег из расчета (боюсь сбрехать) 20 евро в сутки на весь срок поездки. Кроме того, долго выпытывали бронь на отель и очень неодобрительно отнеслись к формулировке "отдых у подруги". И это у человека, работающего главным бухгалтером банка и имеющего приличный официальный доход, кучу виз в обычном паспорте и уже 3-й год живущую в Германии студентку-дочь.

Исходя из Ваших текстов ясно, что пропаганда порохоботства плотненько начинает внедряться в умы оставшихся в живых форумчан. Выборы таки будут. Агитация пошла в массы.
ruse chat ruse chat
Старожил

Ситуация в Украине.

Це не серйозно ...

1. Звичайно , що майже кожна людина так чи інакше має зворотній квиток . Його і при візах бувало питали. Я вже не пам'ятаю , коли їздив без зворотнього квитка , і не тому , що його питають , а так просто зручніше і дешевше.
2. Звичайно , що якісь мінімальні гроші кожній людині потрібні , адже люди беруть гроші навіть їдучи в сусіднє місто , не говорячи вже про Іспанію :). А що , коли були візи , то їздили без грошей , чи не бронювали готелі ? Тоді ще складніше було , потрібно було показати бронювання готелю і виписку з банківського рахунку ще під час прохання про візу.
3. Що означає погано віднеслись до "буду жити у подруги" - якби погано віднеслись , то не пустили б в країну , а якщо пустили , то нормально поставилися...

Таке питання про житло можуть задати на будь-якому кордоні з будь-яким паспортом і візою !

А взагалі , коли прилетів наш літак ( він був повний ) , то ні в кого ні про що не питали...
ruse chat ruse chat
Старожил

Ситуация в Украине.

Подивився таблицю: Іспанія 71 євро на добу.
Якщо 14 днів , то 994 євро. А що , коли їздили з візами , то менше витрачали ( брали з собою ) ?
Там бутерброд коштує 5-6 євро , а одна ніч мінімум 50 євро , якщо ще знайдеш за таку низьку ціну...

Ви ще скажіть , як та удмуртська білка з раша-ТВ , що той безвіз поганий , адже всього на 90 днів і не дає права роботи ! :):):)

А ті дурні росіяни , які за життя навіть в своєму обласному центрі не були жодного разу , розвісять вуха і слухають - вони ж не знають , що навіть американцям чи австралійцям так само 90 днів і теж працювати не можна ! :):):)
Последний раз редактировалось ruse chat ruse chat 25 авг 2017 23:00, всего редактировалось 1 раз.
ruse chat ruse chat
Старожил

Ситуация в Украине.

Он з Жулян відкрили рейс до Франкфурта лоукостом за 80 євро в обидва кінці. Купити такий квиток , взяти квартиру в оренду на 3 доби за 35 євро на день... Їжу можна не рахувати ( я не рахую , адже я і вдома харчуюсь за гроші ). І виходить така собі чудова подорож за 200 євро !
А якщо вдвох , то 280.

Якщо буде потрібно , то я пораджу як харчуватись за 3 євро на день навіть в Парижі ... :)
Chebotarev80
Старожил
Стаж: 6 лет 9 месяцев

Ситуация в Украине.

Сообщение Chebotarev80 »

Ira писал(а):
ruse chat ruse chat писал(а):Особисто мені дуже подобається безвіз ( це на агітація за Порошенко ).

Дуже зручно , особливо для експромтних поїздок.

До чого це я ?..

Видно, у Вас есть свои способы легко по безвизу летать-бац, решил, полетел. У меня коллега по безвизу к подруге в Испанию полетела отдохнуть- так и требовали обратный билет предоставить, и наличие минимальной суммы денег из расчета (боюсь сбрехать) 20 евро в сутки на весь срок поездки. Кроме того, долго выпытывали бронь на отель и очень неодобрительно отнеслись к формулировке "отдых у подруги". И это у человека, работающего главным бухгалтером банка и имеющего приличный официальный доход, кучу виз в обычном паспорте и уже 3-й год живущую в Германии студентку-дочь.

Исходя из Ваших текстов ясно, что пропаганда порохоботства плотненько начинает внедряться в умы оставшихся в живых форумчан. Выборы таки будут. Агитация пошла в массы.
І Мирослав став порохоботом :hi_hi_hi:

Изображение

Два тиждні,як донька в Польщі.Звідти хоче поїхати в Німеччину до друзів.Біометричний паспорт.Сьогодні у неї запитав.

Изображение

Теж стала порохоботом. :bra_vo:
Последний раз редактировалось Chebotarev80 26 авг 2017 23:45, всего редактировалось 1 раз.
ruse chat ruse chat
Старожил

Ситуация в Украине.

Ви з донькою українською ?.. Як це красиво !
tvvt
Постоялец
Стаж: 10 лет 2 месяца

Ситуация в Украине.

Сообщение tvvt »

Вітаю шановне товариство!
По технічним причинам давненько не заходив сюди.
Спробував перечитати все, що пропустив, але невдовзі зрозумів, що не варто того робити.
Театр одного актора.
В дитинстві мені мама виписувала на пошті збірку казочок "Веселка", здається. Виходила раз на місяць по десять книжочок, сторінок на 10-15.
Чомусь згадалась саме ця: " Язиката Феська".
Ira
Старожил

Ситуация в Украине.

Сообщение Ira »

Chebotarev80 писал(а):[

Вам виднее) Но не надо лукавить, рассказывая как это легко (буквально, как 2 пальца) смотаться на чашку кофе в Будапешт. Есть правила пересечения границ с ЕС и никто их ради биометрического паспорта не отменял-разница состоит в том, что не надо визу шлепать. А все остальные требования остались.
И многие просто лукавят, не озвучивают то, что все эти правила соблюдены. Есть просто умные люди, понимающие, что безвиз не панацея, а способ. А есть глупые-считающие, что безвиз-панацея.
http://www.eurointegration.com.ua/rus/a ... 6/7064150/
ruse chat ruse chat
Старожил

Ситуация в Украине.

Ira писал(а):
Chebotarev80 писал(а):[

Вам виднее) Но не надо лукавить, рассказывая как это легко (буквально, как 2 пальца) смотаться на чашку кофе в Будапешт. Есть правила пересечения границ с ЕС и никто их ради биометрического паспорта не отменял-разница состоит в том, что не надо визу шлепать. А все остальные требования остались.
И многие просто лукавят, не озвучивают то, что все эти правила соблюдены. Есть просто умные люди, понимающие, что безвиз не панацея, а способ. А есть глупые-считающие, что безвиз-панацея.
http://www.eurointegration.com.ua/rus/a ... 6/7064150/
Суть в тому , що тепер дійсно простіше простого злітати в Будапешт чи ще кудись "на каву". І ніякого лукавства в цьому немає... А ті правила перетину кордону переважна більшість людей і так виконує автоматично , адже вони життєво необхідні самій людині в першу чергу : звичайно , що мати зворотній квиток зручно і вигідно ; звичайно , що всі везуть деяку суму грошей на подорож , адже потрібно буде за каву платити ( а що , на Арабатську стрілку чи в Залізний порт їздять відпочивати без грошей ? ) , звичайно вигідніше заздалегіть забронювати житло просто тому , що зайти в готель з вулиці буде дорожче ...

Так в чому складність перетину кордону ? Не можу пояснити.
А от простоту можу: коли були візи , то ніколи не знав напевно , чи дадуть , чи відмовлять без пояснень. Це велика різниця з теперішнім безвізом. А ще , коли я їздив у Францію машиною , то німці на кордоні з Польщею ловили наші номери , зупиняли і шукали привід повернути людину назад , якщо її шенгенська віза не співпадає з маршрутом ( наприклад , польська або словацька).

Я пам'ятаю всього один раз , коли мене німці не зупиняли. А це не хвилини , а десь година часу може бути втрачена...
ruse chat ruse chat
Старожил

Ситуация в Украине.

Руслан , там багато читати ...

Є якісь сухі короткі факти , що поганого Борейко зробив ( по Києву лише корисне ) ?
Чорного лелеку лісгоспи знищують ? Так хай не знищують - при чому Боорейко , я не розумію.
ruse chat ruse chat
Старожил

Ситуация в Украине.

Пані Ira , скажіть , будь ласка , як часто Вам шльопали візу в Шенген і як це робили ?
Ira
Старожил

Ситуация в Украине.

Сообщение Ira »

ruse chat ruse chat писал(а):Пані Ira , скажіть , будь ласка , як часто Вам шльопали візу в Шенген і як це робили ?
Ну было пару-тройку -пяток раз. По туристической необходимости. Другой потребности "шлёпать визу" у меня не возникало, но не думаю, что если возникла бы-то получила бы проблему. Вру, один раз была необходимость-как раз война начиналась, март 2014. Шлепнула всем родным в паспорт болгарский шенген-кому на полгода, кому на год. Никто не знал-куда бежать придется. Не пригодились. Убежали по Украине.
Всё шлёпала через турфирмы. А что, у Вас были трудности с Шенгеном? :men:
Ответить

Вернуться в «О чём это я?»