Наказ МВС України від 21.03.2001 №53/213

Державний комітет з питань регуляторної політики та підприємництва, МВС

Наказ

"Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва, ремонту вогнепальної зброї та боєприпасів до неї, холодної зброї, пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду, торгівлі вогнепальною зброєю та боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони" від 21.03.2001 N 53/213

Ліцензійні умови встановлюють організаційні, технологічні, режимні та особливі вимоги провадження зазначеної в назві наказу господарської діяльності. Формування справ з ліцензування вказаних видів господарської діяльності здійснюють відділ дозвільної системи Головного управління адміністративної служби міліції МВС України, відділи, відділення, групи дозвільної системи управлінь адміністративної служби міліції ГУМВС України в Автономній Республіці Крим, м. Києві та Київській області, УМВС України в областях та м. Севастополі. Ліцензійні умови містять загальні вимоги до приміщень, де здійснюється зазначена господарська діяльність, вимоги до провадження такої господарської діяльності, перелік особливих вимог.

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Н А К А ЗN 185 від 22.02.2001Зареєстровано в Міністерстві юстиції України26 березня 2001 р. за N 272/5463Про затвердження Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення

На виконання вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення ( 80731-10, 80732-10 ), та з метою дотримання законності при здійсненні провадження у справах про адміністративні правопорушення, підвищення ефективності адміністративно-правозастосовної практики в органах внутрішніх справ НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення, що додається.2. Начальникам ГУМВС України в Автономній Республіці Крим, м. Києві та Київській області, управлінь МВС України в областях, м. Севастополі та на транспорті:2.1. Організацію адміністративно-правозастосовної діяльності органів і підрозділів внутрішніх справ покласти на начальників структурних підрозділів ГУМВС, УМВС, УМВСТ, заступників начальників ГУМВС, УМВС, УМВСТ - начальників міліції громадської безпеки та кураторів відповідних підрозділів. У зв'язку з цим у місячний термін з моменту набрання чинності цим наказом внести зміни до їх функціональних.2.2. Зобов'язати керівників міськрайлінорганів внутрішніх справ щомісяця здійснювати аналіз законності при адміністративному провадженні, оперативно вживати заходів з усунення виявлених недоліків і порушень. Покласти на цих керівників персональну відповідальність за додержання підлеглим особовим складом вимог чинного законодавства.2.3. У кожному міськрайліноргані включити до функціональних обов'язків одного з працівників підрозділів міліції громадської безпеки відповідальність за стан адміністративно-штрафної практики.2.4. Забезпечити міськрайліноргани внутрішніх справ бланками та журналами, передбаченими Інструкцією, затвердженою цим наказом.2.5. У кожному міськрайліноргані у I кварталі 2001 р. провести практичні заняття з керівниками підрозділів та працівниками, які займаються адміністративним провадженням, з питань удосконалення та зміцнення законності в правозастосовчій діяльності.3. Уважати таким, що втратив чинність, наказ МВС України від 6 червня 1991 року N 254.4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра генерал-лейтенанта міліції Харламова О.В. та Головний штаб (Зубчук В.А.) МВС України.5. Наказ оголосити особовому складу органів і підрозділів внутрішніх справ України.Перший заступник Міністра внутрішніх справ України генерал-полковник міліції М.В.ДжигаПогоджено:Заступник Генерального прокурора Українидержавний радник юстиції 2 класу О. В. Баганець6 березня 2001 р.

Категории: