Перший Український Мисливський форум

29 липня відбудеться непересічна подія для мисливців - Перший Український Мисливський форум 2017. В рамках форуму пройде виставка мисливських товарів, виступ кінно-спортивної школи, автозабіг по бездоріжжю, змагання зі стендової стрільби та ін. Відвідати форум буде цікаво не тільки експертам галузі, а й широкому загалу гостей. Форум проходитиме на базі відомого на Рівненщині МСК “Сокіл”. 

Основна мета форуму – продемонструвати здобутки та сучасні підходи до ведення мисливських господарств в Україні, популяризувати мисливський туризм. Експерти галузі обговорять стан організації та ведення мисливського господарства України та його інвестиційну привабливість. Форум надасть можливість обміну досвідом в роботі вольєрних господарств, зокрема дичерозведення та біотехнії.

Фірми, які безкоштовно бажають  прийняти участь у виставці товарів чи послуг відповідного спрямування, можуть заповнити реєстраційну форму за посиланням: http://sokil-susk.com.ua/ua/mislivskij-forum

Для учасників форуму заплановані екскурсії по  вольєрному господарству, демонстрація сучасних підходів біотехнії, виставка товарів мисливсько-рибальської галузі, виставка та експозиції провідних таксидермістів (мистецтво виготовлення опудал), виставка  художників-анімалістів, презентація страв з дичини, змагання зі стендової стрільби для усіх бажаючих на «Кубок Сокола» (регламент змагань http://sokil-susk.com.ua/ua/kubok-sokola-zmagannja-z-kompak-sportingu).

До слова, відвідати цю подію буде цікаво не тільки мисливцям, а й широкому загалу. В рамках форуму пройде презентація позашляховиків, пейнтбольного клубу, розважальна програма, єгерські багатоборства, виставка порід мисливських собак та виступ кінно-спортивної школи.

Програма заходів: http://sokil-susk.com.ua/ua/rozporjadok-forumu

Захід відбудеться за підтримки Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства та управління Державного агентства рибного господарства в Рівненській області. Партнери форуму: ТМ «Волмас», ТМ «Тахо», Guns.ua, Uahunter.com, Телеканал «Трофей», OGO.ua,  Інформаційний портал «Крапка».

Вхід та участь безкоштовні. Початок о 10 годині.

Запрошуємо всіх та чекаємо за адресою:

Рівненська обл., Костопільський р-н, с.Суськ, вул.Мисливська, 55

Перший Український Мисливський форум – унікальне середовище для спілкування однодумців!