Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань мисливського господарства та полювання ...

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИНАКАЗ № 76-М від 16.05.2003р.

Про затвердження лімітів добуванняВідповідно до статті 13 Закону України "Про тваринний світ" та ст. 16 Закону України "Про мисливське господарство та полювання", з метою раціонального використання мисливського фонду НАКАЗУЮ:

1. Затвердити ліміти добування (відстрілу, відлову) диких парнокопитих та хутрових звірів у сезон полювання 2003 року, що додаються.2. Управлінню охорони рослинного і тваринного світу (В.О. Тарасенко) даний наказ подати на реєстрацію до Міністерства юстиції України в установлені чинним законодавством терміни і в десятиденний термін після реєстрації в Мін'юсті України довести його для керівництва в роботі та здійснення контролю Держкомлісгоспу України, Державній службі заповідної справи, Державній екологічній інспекції, Республіканському комітету з екології та природних ресурсів Автономної Республіки Крим, державним управлінням екології та природних ресурсів в областях, м. Севастополі.3. Держкомлісгоспу України видачу ліцензій на добування мисливських тварин здійснювати користувачам, які є юридичними особами, мають рішення обласних рад про надання у користування мисливських угідь та матеріали діючого мисливського упорядкування.4. Державній екологічній інспекції, Республіканському комітету з екології та природних ресурсів Автономної Республіки Крим, державним управлінням екології та природних ресурсів в областях, м. Севастополі затверджені ліміти добування (відстрілу, відлову) диких парнокопитих та хутрових звірів у сезон полювання 2003 року взяти до відома і забезпечити контроль за видачею користувачам мисливських угідь дозволів на добування цих тварин відповідно до погоджених у встановленому порядку матеріалів обліку їх чисельності та п. 3 цього наказу.5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Міністр В.Шевчук

ПОГОДЖЕНО:

Голова Держкомлісгоспу УкраїниМ.Колісниченко

Перший заступник начальника Державної служби заповідної справиМ.Стеценко

ЗАТВЕРДЖЕНОНаказ Міністерства екологіїта природних ресурсівУкраїни16.05.2003 N 76-М

Зареєстровано в Міністерствіюстиції України2 червня 2003 р.за N 419/7740

ЛІМІТИдобування (відстрілу, відлову) диких парнокопитихта хутрових звірів у сезон полювання 2003 рокутаблица "Лимитов..."

(відстрілу, відлову) диких парнокопитихта хутрових звірів у сезон полювання 2003 року